Sedacie vaky podľa materiálu Vyberte si z nasledujúcich kolekcií.

Sedacie vaky šijeme z mnohých druhov materiálov. Zvoliť si môžete z ekokože, nylonu, semišu a plyšu.

Sedacie vaky šijeme z mnohých druhov materiálov. Zvoliť si môžete z ekokože, nylonu, semišu a plyšu.

Detaily

Podkategórie

Sedacie vaky Ekokoža

Sedacie vaky z ekokože najelegantnejšou verziou sedacích vakov z našej ponuky. Na výber máte z 28 farieb, pričom sa farby dajú navzájom kombinovať, podľa vášho želania. Sedacie vaky z ekokože sa ľahko čistí a pri správnom používaní Vám vydrží mnoho rokov.

Sedacie vaky Nylon

Sedacie vaky z nylonu Vám ponúkame v 14 farbách. to vaky určené do interiéru, ale dajú sa použiť aj vo vonkajšom prostredí. Z nylonu odporúčame najmä sedacie vaky pre deti, pretože zaručuje väčšiu pevnosť než napr. Ekokoža a vydržia väčšiu záťaž u hrajúcich sa detí. Nylon si môžete zvoliť ako jednofarebný, tak vzorovaný, prípadne ich vzájomne kombinovať.

Sedacie vaky Semiš

Sedacie vaky zo semišu sú elegantné, pohodlné a zároveň príjemné na dotyk. Semiš je veľmi trvanlivý materiál hojne používaný v nábytkárskom priemysle a zákazníkmi oceňovaný pre svoje pozitívne vlastnosti. V našej ponuke si môžete zvoliť zo 7 farieb a samozrejme ich môžete vzájomne kombinovať. Čistenie je možné prostriedky na vodnej báze.

Sedacie vaky Plyš

Sedacie vaky z plyšu sú veľmi príjemné na dotyk a veľmi často si ich vyberajú naši zákazníci pre svoje deti. Hebučký materiál iste poteší malých aj veľkých a zaručuje maximálne pohodlie a pôžitok z relaxácie v sedacích vakoch z našej dielne. Na výber máte z 8 vzorov: gepard, leopard, dalmatýn, kráva1, kráva2, zebra, žirafa, tiger. Sedacia valy z plyšu čistíme prostriedky na vodnej báze.